Informace o nás

Etka

S Etkou se známe už od doby, co jsem se přestěhoval do Prahy, do pražskýho sboru, v roce 2009. Bylo to ale až léto roku 2012, kdy jsme byli s mládežníkama v Saint Tropez, a od kdy jsem začal poznávat Etku úplně nově. Tak jak jsem ji do té doby neznal a začala se mi hrozně líbit…

Etka je na první pohled ranařka :) …je to drsná holka, která říká, co si myslí …„ta nejdrsnější z drsnejch", ale fakt jen na první pohled :) …Etka je ve skutečnosti hodně citlivá holka a s projevováním emocí nemá problém. Má ráda systém a pořádek ve všem, všechno má pěkně srovnané a na svém místě – podle toho vypadá i její byt, praktický a útulný. Etka se nebojí výzev a byly časy, kdy se mohla měřit s kdejakým klukem. Sama o sobě to neříká, ale je moc pěkná. Je to moje princezna :), doslova. Dřív jsem dlouho přemýšlel a představoval si, jaká by měla nebo mohla být moje budoucí holka, ale Etka spoustu mých představ úplně předčila…

Co dodat, miluju ji :)

 

Koochy

Tom je introvert, který rád tráví čas s lidmi. Pracuje s počítačem, odpočívá při deskových hrách a spí nejraději na palandě. Rád se učí nové věci, i když mu moc nejdou - třeba společenské tance nebo francouzsky - což mu jde naopak výborně. Má rád sladké, nejraději má rýžový nákyp, ale nejvíce sní banánů (2 - 8 za den).  Lákalo by ho pracovat jako řidič velkého autobusu. I když má jen 168 cm, je největší z jeho pětičlenné rodiny. Věci musí pořádně promyslet, a proto mu všechno trvá dýl nebo dlouho. Od srdce se směje vtipům, které si vykládají malá děcka. Má takové svaly, že už ve školce se ho ptali, jestli posiluje - neposiluje :)

A to nejlepší na něm je, že miluje Boha a touží po tom žít Jeho věci.

 

A to jsme my dva. Ou jé...